EĞİTİM FELSEFEMİZ

İlkokulumuzda kolay ve kalıcı öğrenmeyi sağlayan, beynimizdeki sınırsız gücü ortaya çıkaran bir öğrenme modeli uygulanmaktadır. Eğitim programlarımızla, öğrencilerimizin daha etkili ve yaratıcı düşünmelerini sağlayan, yeteneklerini keşfettiren kazanımları hedefleyen, zekası ve hafızası güçlü bireyler yetiştiriyoruz.


Zekasının sınırlarını zorlayan,yaratıcı,hafızası güçlü,konsantrasyon sorunu yaşamayan,zamanın değerini bilen,geleceğe hazır,ayakları yere sağlam basan,kalpleri sevgi akılları bilgiyle dolu  geleceğin yetişkinlerini hayata hazırlamak en büyük hedefimiz.

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ

FOTOGRAFİK HAFIZA TEKNİKLERİ:Öğrencilerimizin hafızasını güçlendiren''Fotografik Hafıza Teknikleri'' öğrenmeyi hızlandırıp,öğrenilen bilginin kalıcı hale gelmesini sağlar.

BEYİN HARİTALARI:Beynin her iki yarım küresini de aynı anda kullandırmayı hedefler.Yeni bir not tutma tekniğidir.Öğrenilen bilginin tekrarını kolaylaştırır.

MEGA ARİTMETİK:Hafıza teknikleri ve zihinsel aritmetik tekniklerini birleştirerek öğrencilerimizin analitik düşünme yeteneğini artırıp matematiklerini hızlandırmayı hedefler.

YABANCI DİL EĞİTİM PROGRAMI:Yabancı dil eğitimimiz Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun olarak düzenlenmiş özel bir eğitim programı içermektedir.Avrupa Dil Portfolyosu,Avrupa Birliği ülkelerinde yabancı dil eğitimini belli bir program içinde standart hale getirmiş,tüm Avrupa Birliği'nde geçerli resmi bir projedir.Avrupa Dil Konseyi'nin belirlediği standartlarda yabancı dil eğitimi verilmesi hedeflenmiştir.


YETENEK ATÖLYELERİMİZ


SPOR ATÖLYESİ

Basketbol,Voleybol,Kort Tenisi,Masa Tenisi,Jimnastik

MÜZİK ATÖLYESİ

Ritim,Koro,Orf Orkestrası,Yaratıcı Drama,Dans

GÖRSEL SANATLAR ATÖLYESİ

2 Boyutlu Çizim,3 Boyutlu Sanat Atölyesi,Karakter Çizimi

MEGA GARAJ ATÖLYESİ

Satranç,Yaratıcı Yazarlık,Mega Olimpiyat Takımı,Bilişim


 


FORM BAŞARIYLA GÖNDERİLDİ